IMG 7704

Garmin Swimrun Series po raz drugi na Kaszubach!

Relacja Krzysztof  Boguszewski

W minioną niedzielę – 30 czerwca odbyła się druga edycja zawodów Garmin Swimrun Series w Stężycy.

Kolejny raz zawodnicy mieli okazję do udziału w wyścigu na malowniczych terenach Kaszub, które zachwycają mozaikom jezior, lasów i pól.

Zawodnicy startujący podczas Garmin Swimrun Series ponownie mieli do wyboru jeden z trzech dystansów:

  • 5 km (indywidualnie)
  • 10 km (indywidualnie)
  • oraz 25 km (dwuosobowe teamy)

Swimrunerzy zmierzyli się nie tylko z rywalami na trasie, ale również z wymagającymi szlakami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.Oczywiście i Dzierzgoń Team pozostawił swój ślad na Kaszubach. Po raz pierwszy na dystansie 5km wystąpił nasz reprezentant Krzysztof Boguszewski

i zajął dziesiąte miejsce w kategorii open.

Nic dodać nic ująć zobaczcie film.

Garmin Swimrun Series po raz drugi na Kaszubach!

W minioną niedzielę – 30 czerwca odbyła się druga edycja zawodów Garmin Swimrun Series w Stężycy. Kolejny raz zawodnicy mieli okazję do udziału w wyścigu na malowniczych terenach Kaszub, które zachwycają mozaikom jezior, lasów i pól.Zawodnicy startujący podczas Garmin Swimrun Series ponownie mieli do wyboru jeden z trzech dystansów: 5 km (indywidualnie), 10 km (indywidualnie) oraz 25 km (dwuosobowe teamy). Swimrunerzy zmierzyli się nie tylko z rywalami na trasie, ale również z wymagającymi szlakami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.Oczywiście i Dzierzgoń Team pozostawił swój ślad na Kaszubach. Po raz pierwszy na dystansie 5km wystąpił nasz reprezentant Krzysztof Boguszewski i zajął dziesiąte miejsce w kategorii open. Nic dodać nic ująć zobaczcie film.

Opublikowany przez DzierzgonTeam Wtorek, 2 lipca 2019