Dzierzgoń Team
Dzierzgoń Team
Klimat już się tworzy! Zapraszamy na 19:00 na Nocna Inauguracja sezonu 21/22 na Morsa i Foczkę
Dzierzgoń Team
Dzierzgoń Team
Z przytupem świętowaliśmy 100 wydanie parkrun Dzierzgoń 😍Dziękujemy za moc waszych sportowych wyników, za moc smakołyków na mecie wolontariuszom i Stowarzyszenie Mieszkańców Nowin i Nowca 🎂😁🥳

A już jutro o 19:00 nad J. Kuksy Nocna Inauguracja sezonu 21/22 na Morsa i Foczkę 🙂
Dzierzgoń Team
Dzierzgoń Team
Już nie możemy się doczekać tych słodkich rarytasów 🍰😋😊😎 Zapraszamy, bo na kolejną setunię przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać 😉
Dzierzgoń Team
Dzierzgoń Team dodał(a) nowe zdjęcia (18).
Jak nie wiesz co zrobić z niedzielą ...zapisz się na bieg 🙂 U mnie tym razem padło na Bursztynowy Festiwal Biegowy na Wyspie Sobieszewskiej. Wyspie znanej mi ze spacerów po plaży i morsowania … ale żeby biegać po plaży …tak, tak po plaży …to dla mnie zupełna nowość.

Bursztynowy Festiwal Biegowy to zawody biegowe, które odbyły się 17 października 2021 roku na dystansach: 5, 10 i 20 km, biegi dla dzieci oraz 5-kilometrowa trasa nordic walking.

Mój dystans to 10 km, z tego 42 % to plaża, reszta trasy nadmorski las, najwyższy punkt na trasie Góra Orla (32 m). Nam Dzierzgoniakom górki nie straszne, lasy też mamy i biegamy, ale plaża to było dla mnie nowe, fascynujące wyzwanie 🙂
Owszem lekko nie było, nie dało się całej nadmorskiej trasy przebiec po utwardzonym przez morskie fale piasku, trzeba było zmierzyć się z grząskim piaskiem, uciekać przed falami i zaprzyjaźnić się z piaskiem w butach 😉 ale za to można było delektować się szumem morskich fal, zapachem lasu i niecodziennymi widokami …jednym słowem było super, polecam i liczę, że za rok znów tu wrócę.

Miło było spotkać się z zawodnikami Sekcji Lekkoatletycznej DKS Powiśle Dzierzgoń oraz panią Burmistrz Jolantą Szewczun. Dziękuję Wam za spotkanie i doping. Wszystkim zawodnikom Sekcji serdecznie gratuluję osiągniętych przez nich wyników.

Dziękuję organizatorowi Fundacji Family Challenge za pomysł biegu w tak malowniczym i przepięknym miejscu, jakim jest Wyspa Sobieszewska, za organizację, miłe przyjęcie i atmosferę 🙂

BYŁO SUPER 😀

Pozdrawiam Anetta 🙂
Dzierzgoń Team
Dzierzgoń Team
Pokręcone 🤘💪😝
Dzierzgoń Team
Dzierzgoń Team
Słonecznie na 99. parkrun Dzierzgoń, świętowaliśmy 10 lecie parkrun Polska, organizujemy parkrun w Dzierzgoniu już od 3 lat, jesteśmy 56. uruchomioną lokalizacją na mapie Polski, w chwili obecnej działa już 82 lokalizacje!

Cieszymy się, że jesteśmy włączeni do tej wielkiej biegowej, co-sobotniej rodziny, która skupia ponad 4 tys osób w każdą sobotę!

😀
Do zobaczenia za tydzień na naszej pierwszej SETCe parkrun Dzierzgoń !

😍😁🍾🎂😋